MTTB‘liler yurtlarında buluştu

MTTB‘liler yurtlarında buluştu

MTTB‘liler, Feriköy‘deki Konya Yurdu‘nda bir araya geldi. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen buluşmada MTTB‘nin unutulmaz Genel Başkanı Ömer Öztürk‘de katıldı.

MTTB‘liler, Feriköy‘deki Konya Yurdu‘nda bir araya geldi. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen buluşmada MTTB‘nin unutulmaz Genel Başkanı Ömer Öztürk de katıldı. 40 yılın hasreti ile anılarını tazeleyen MTTB‘liler, Öztürk‘ün yaptığı konuşmayla duygu dolu anlar yaşadı.
Organizasyonunu Genel Başkanlardan Vehbi Ecevit‘in, takdimlerini Gazeteci-Yazar Ekrem Kızıltaş‘ın yaptığı toplantıya, Genel Başkanlardan Abid Özmen, Karaman Valisi Süleyman Karaman, Erman Tuncer, İsmail Hakkı Biçer, Yüksel Çavuşoğlu, Remzi Çetin, Yaşar Balcı, Orhan Yentürk, Necati Tuncer, Bünyamin Tekkanat, Ramazan Divleli, Cemil Can, Kemal Temiz, Mümin İriş, Ahmet Eskinus, Kenan Yabanigül, Cafer Sadık Özlevent, Gökhan Mesci, Mustafa Akyan, Zafer Sarıtaş katıldı.Toplantı sonrası böyle bir toplantıdan duydukları mennuniyeti dile getiren MTTB‘liler tekrar buluşmak dileğiyle, sözleştiler.

 

 

Paylaşın:
22 Mart 2017
2.136 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?